REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Polska firma DECORA SA rozbuduje za 170 mln zł fabrykę w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma DECORA SA rozbuduje za 170 mln zł fabrykę w Wielkopolsce
DECORA SA, polska firma z 30-letnią historią, notowana na warszawskiej GPW, ogłasza największą inwestycję w swojej historii. Spółka przeznaczy 170 mln zł na rozbudowę zakładu produkcyjnego w Środzie Wielkopolskiej. Nowa hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 30 tys. metrów kwadratowych zostanie wyposażona w zaawansowane linie technologiczne, co pozwoli na znaczące zwiększenie mocy produkcyjnych w strategicznych segmentach podłóg winylowych SPC oraz ścian mineralnych.
Pierwsze odcinki S19 w województwie podlaskim oddane do ruchuartykuł
Pokaż artykuł
Pierwsze odcinki S19 w województwie podlaskim oddane do ruchu
Od 31 października 2025 r. kierowcy będą mogli korzystać z dwóch odcinków drogi ekspresowej S19 Haćki - Bielsk Podlaski Zachód oraz S19 Bielsk Podlaski Zachód - Boćki w województwie podlaskim. Inwestycja objęła 21 km fragment tej trasy, zrealizowany w formule projektuj i buduj w ramach Rządowego Programu Budowy Dróg Krajowych.
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo planuje nową inwestycję w Dąbrowie Górniczej. Drugi zakład światowego giganta stworzy nowe miejsca pracy artykuł
Pokaż artykuł
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo planuje nową inwestycję w Dąbrowie Górniczej. Drugi zakład światowego giganta stworzy nowe miejsca pracy
Światowy lider w produkcji układów hamulcowych – planuje budowę nowoczesnej odlewni na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To będzie drugi zakład firmy w mieście, obok istniejącej fabryki przy ul. Roździeńskiego. Inwestor właśnie otrzymał decyzję środowiskową, która określa warunki realizacji przedsięwzięcia.
Największy kompleks handlowo-usługowy CH Karolinka w Opolu zostanie rozbudowanyartykuł
Pokaż artykuł
Największy kompleks handlowo-usługowy CH Karolinka w Opolu zostanie rozbudowany
Centrum Handlowe Karolinka w Opolu wkrótce czekają duże zmiany. Decyzję o rozbudowie podjął właściciel i zarządca obiektu – spółka NEPI Rockcastle. Inwestor uzyskał pozwolenie na budowę i przygotowuje się do rozpoczęcia prac, które powiększą ofertę handlową obiektu.
Globalny dystrybutor surowców chemicznych nowym najemcą łódzkiej Bramy Miastaartykuł
Pokaż artykuł
Globalny dystrybutor surowców chemicznych nowym najemcą łódzkiej Bramy Miasta
Do firm działających w łódzkiej Bramie Miasta B, budynku biurowo-usługowym należącym do Skanska Commercial Development Europe, dołącza Brenntag. Globalny dystrybutor surowców chemicznych wynajął nowoczesną przestrzeń biurową, kierując się przede wszystkim wysokim standardem budynku i powierzchni zaplanowanych zgodnie z zasadami ESG oraz strategiczną lokalizacją w Nowym Centrum Łodzi. W transakcji najemcy doradzała firma Renavis.
Postępują prace na budowie Zachodniej Obwodnicy Łodzi w ciągu drogi ekspresowej S14 [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Postępują prace na budowie Zachodniej Obwodnicy Łodzi w ciągu drogi ekspresowej S14 [FILM]
Nowa trasa będzie miała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu, o szerokości 3,5 metra każdy z możliwością dobudowy trzeciego, zewnętrznego, zależnie od potrzeb. Realizowana jest w systemie projektuj i buduj.
Ukraińska firma z branży IT przenosi siedzibę do Łodziartykuł
Pokaż artykuł
Ukraińska firma z branży IT przenosi siedzibę do Łodzi
Ukraińska firma z branży Infopulse, działająca w branży IT przenosi główną siedzibę swojego polskiego oddziału z Warszawy do Łodzi. Firma została założona ponad 30 lat temu na Ukrainie.
Przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu zostanie wybudowany nowy, duży budynek hotelowyartykuł
Pokaż artykuł
Przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu zostanie wybudowany nowy, duży budynek hotelowy
Przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu zostanie zrealizowana nowa, duża inwestycja. Na działce nr 97 powstanie nowy, duży obiekt hotelowy. Inwestorem jest spółka Hotel Wrocław Grabiszyńska należąca do Resi4Rent, czyli marki znanej ogólnopolskiej firmy deweloperskiej Echo Investment S.A., która zajmuje się mieszkaniami na wynajem.
FlixBus zwiększa zatrudnienie w Warszawie. Otwiera nowy HUBartykuł
Pokaż artykuł
FlixBus zwiększa zatrudnienie w Warszawie. Otwiera nowy HUB
Kolejna nowa inwestycja międzynarodowej firmy technologicznej Flix w Polsce. Otworzy w Warszawie HUB m.in. dla zespołów planowania siatki połączeń (network planning), IT czy HR. Poszukiwani są nowi pracownicy na stanowiska m.in. product owner, junior business analyst, czy network planning manager.
Na Psim Polu powstanie kolejny nowy budynek wielorodzinnyartykuł
Pokaż artykuł
Na Psim Polu powstanie kolejny nowy budynek wielorodzinny
Szykuje się nowa inwestycja mieszkaniowa we wrocławskiej dzielnicy Psie Pole. Swój projekt w tej części stolicy Dolnego Śląska zrealizuje Awbud-developer Sp. z o.o. w Wrocławia.
Przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze powstanie nowy biurowiec i magazynartykuł
Pokaż artykuł
Przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze powstanie nowy biurowiec i magazyn
Kolejna inwestycja przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze. Tym razem zostanie wybudowany budynek biurowy i magazynowy.
Producent przemysłowych robotów dla branży półprzewodnikowej inwestuje w Opoluartykuł
Pokaż artykuł
Producent przemysłowych robotów dla branży półprzewodnikowej inwestuje w Opolu
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wydała kolejną decyzję o wsparciu inwestycji. Firma ASYS Polska z Opola zainwestuje w rozbudowę zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w tym mieście.
We Wrocławiu trwa budowa nowych mostów Chrobrego [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu trwa budowa nowych mostów Chrobrego [FILM]
Nowe mosty powstają tuż obok istniejących, starych, zabytkowych mostów Chrobrego, które znajdują się nad kanałem przeciwpowodziowym i kanałem żeglugowym Odry, między ulicami Mickiewicza i Monte Cassino na Sępolnie a ul. Swojczycką. Nowa przeprawa zostanie wybudowana po lewej stronie już istniejących mostów (patrząc z Sępolna w kierunku Swojczyc). W ramach inwestycji przebudowany zostanie także układ drogowy na ul. Monte Cassino, Marca Polo i ulicy Monopolowej.
Przybędzie mieszkań na wrocławskich Wojszycachartykuł
Pokaż artykuł
Przybędzie mieszkań na wrocławskich Wojszycach
Na jednym z najszybciej rozbudowujących się osiedli w stolicy Dolnego Śląska – Wojszycach, przybędą kolejne nowe mieszkania. Swoją nową inwestycję w tej części Wrocławia zrealizuje Grupa Park.
Polska firma Corotop zainwestuje 83 mln złotych w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma Corotop zainwestuje 83 mln złotych w woj. opolskim
Kolejna polska firma zainwestuje na terenie województwa opolskiego, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem będzie to spółka Corotop, która zainwestuje w Ozimku.
Finał remontu IV LO w Łodzi. Zabytkowy gmach odzyskał swój dawny blask [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Finał remontu IV LO w Łodzi. Zabytkowy gmach odzyskał swój dawny blask [ZDJĘCIA]
Czas na ostatnie prace wykończeniowe i gotowe! Przed nami finał remontu budynku IV LO, który zyskał w pełni wyremontowaną i pełną detali frontową elewację. Robotnicy porządkują teren i wykonują ostatnie malarskie szlify.
Matexi Polska planuje nową, dużą inwestycję na warszawskiej Ochocie [WIZUALIZACJA]artykuł
Pokaż artykuł
Matexi Polska planuje nową, dużą inwestycję na warszawskiej Ochocie [WIZUALIZACJA]
Szykuje się nowa, duża inwestycja na warszawskiej Ochocie. Jeden z największych deweloperów działających na warszawskim rynku nieruchomości, firma Matexi Polska planuje pomiędzy torami kolejowymi a Al. Jerozolimskimi, obok Dworca Głównego, budowę 17-piętrowego budynku.
W centrum Poznania powstanie nowy apartamentowiec premium [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Poznania powstanie nowy apartamentowiec premium [WIZUALIZACJE]
Kolejna nowa inwestycja w centrum stolicy Wielkopolski. Jeden z największych deweloperów w Polsce, Archicom S.A. wybuduje nowy apartamentowiec premium przy nowym biegu ul. Szyperskiej, nieopodal Parku Cytadela i w pobliżu rzeki Warty.
Na pograniczu Pracz Odrzańskich i Stabłowic powstanie nowe osiedleartykuł
Pokaż artykuł
Na pograniczu Pracz Odrzańskich i Stabłowic powstanie nowe osiedle
Szykuje się kolejna nowa inwestycja mieszkaniowa w północno-zachodniej części Wrocławia. Na granicy Pracz Odrzańskich i Stabłowic planowana jest budowa nowego osiedla domów jednorodzinnych. Znamy dokładną lokalizację.
[Wrocław] Osiedle "Zielone Wzgórze", ul. Srebrnogórskainwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Osiedle "Zielone Wzgórze", ul. Srebrnogórska
Wrocław, Krzyki
REKLAMA